Canon I-Sensys MF8050CN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF8050CN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Canon I-Sensys MF8050CN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 25 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İndeks kartı, Kuşe Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 12 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 8 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 430 mm |
| Derinlik | 484 mm |
| Yükseklik | 429 mm |
| Ağırlık | 25 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |