Canon ImagePrograf Pro-30
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon ImagePrograf Pro-30 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Canon ImagePrograf Pro-30 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 14.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon ImagePrograf |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A3 (297 x 420mm), A4 (210 x 397mm), 329 x 483 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Fotoğraf Kağıdı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (3.0 ınc) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Canon Print, Mopria |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 639 mm |
| Derinlik | 379 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 14.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |