Canon Maxify GX5050
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Maxify GX5050 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Canon Maxify GX5050 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Maxify |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Manyetik Fotoğraf Kağıdı, Mat Kağıt, Parlak Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 399 mm |
| Derinlik | 416 mm |
| Yükseklik | 238 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |