Canon Pixma G1501
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma G1501 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar için uygundur.
Canon Pixma G1501 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.8 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 5 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm, 60 Saniyede Baskı |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 445 mm |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 135 mm |
| Ağırlık | 4.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |