Canon Pixma G3460
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma G3460 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Canon Pixma G3460 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 1536 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10.8 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 1536 mb |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 445 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 135 mm |
| Ağırlık | 6.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |