Canon Pixma MG6350
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi125 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma MG6350 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Canon Pixma MG6350 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 6 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 9600 x 2400 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Zarf |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm, 21 Saniyede Baskı |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 6 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (8.8 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 125 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 2400 x 4800 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 466 mm |
| Derinlik | 369 mm |
| Yükseklik | 148 mm |
| Ağırlık | 8.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |