Canon Pixma Pro-100S
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma Pro-100S modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Canon Pixma Pro-100S Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- 8 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 19.7 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 2400 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 8 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | CD Üzerine Baskı, A3+ Yazdırma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 689 mm |
| Derinlik | 385 mm |
| Yükseklik | 215 mm |
| Ağırlık | 19.7 kg |
| Renk Seçenekleri | Gri |