Canon Pixma Pro-200
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma Pro-200 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Canon Pixma Pro-200 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 14.1 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 2400 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 329 x 483 mm |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 53 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 53 Saniyede Baskı |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (3 inc) |
| Wi-Fi | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 636 mm |
| Derinlik | 379 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 14.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |