Canon Pixma TS5350
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma TS5350 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Canon Pixma TS5350 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
Dezavantajları
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütü Baskılı Uygulamalar (LF-101), Canon "Günlük Kullanım" (GP-501), Canon Matte (MP-101), Canon Plus Glossy II (PP-201), Canon Plus Semi-gloss (SG-201), Canon Pro Luster (LU-101), Canon Pro Platinum (PT-101), Çift taraflı Mat kağıt (MP-101D), Düz Kağıt, Koyu Renkli Kumaş Üzerine Ütü Baskılı Uygulamalar (DF-101), Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı (MG-101), Sökülebilir Fotoğraf Çıkartmaları (RP-101), Yüksek Çözünürlüklü Kağıt (HR-101N), Zarflar |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Print, Mopria (Android), WLAN PictBridge |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | 216 x 297 |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 403 mm |
| Derinlik | 315 mm |
| Yükseklik | 148 mm |
| Ağırlık | 6.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |