Canon Pixma TS8352
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Pixma TS8352 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Canon Pixma TS8352 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 2024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 6 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Zarf |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz 10 x 15 cm, 17 Saniyede Baskı |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 6 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.8 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Easy-PhotoPrint, Mopria (Android), PIXMA Cloud Link |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 2024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | SD Kart, USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 2400 x 4800 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
TASARIM
| Genişlik | 373 mm |
| Derinlik | 319 mm |
| Yükseklik | 141 mm |
| Ağırlık | 6.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |