Canon Selphy CP1000
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Selphy CP1000 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar için uygundur.
Canon Selphy CP1000 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 840 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotoğraf Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Canon Selphy |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 300 x 300 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Ribon |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2.7 İnç) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Mobil Baskı Özellikleri | PictBridge |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | Kart Okuyucu, CF (CompactFlash), Microdrive, USB Girişi, Vesikalık Baskı |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 178 mm |
| Derinlik | 135 mm |
| Yükseklik | 61 mm |
| Ağırlık | 840 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |