Canon Zoemini
Baskı TekniğiZINK
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi10 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon Zoemini modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Canon Zoemini Avantajları
- Renkli baskı desteği
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 10 sayfa kağıt kapasitesi sık kağıt yükleme gerektirebilir
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 160 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotoğraf Yazıcı |
| Baskı Tekniği | ZINK |
| Ürün Serisi | Canon Zoemini |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 400 x 313 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 50 x 76 mm |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Canon Mini Print Uygulaması |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 10 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Android, iOS |
| Diğer Özellikler | Bluetooth, Dahili Şarj Edilebilir Pil, Otomatik Kapanma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 82 mm |
| Derinlik | 118 mm |
| Yükseklik | 18.7 mm |
| Ağırlık | 160 g |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah, Altın |