Epson EcoTank L7180
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı28.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson EcoTank L7180 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Epson EcoTank L7180 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 28 sf/dk renkli baskı hızı
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 5 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Epson EcoTank |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 5760 x 1440 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A3 (297 x 420mm) |
| Baskı Hızı (Siyah) | 28 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 28 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 5 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (6.86 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Epson Connect (iPrint & Email Print), Google Cloud Print |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | Kart Okuyucu, 1 Adet USB Host |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 526 mm |
| Derinlik | 415 mm |
| Yükseklik | 168 mm |
| Ağırlık | 10.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |