Epson EcoTank M1140
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı39.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson EcoTank M1140 modeli özellikle yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Epson EcoTank M1140 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 39 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Epson EcoTank |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 64 - 256 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 39 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Opsiyonel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Windows Server |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 347 mm |
| Yükseklik | 151 mm |
| Ağırlık | 4.30 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |