Epson Expression Photo HD XP-15000
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı29.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson Expression Photo HD XP-15000 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Epson Expression Photo HD XP-15000 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Epson Expression Photo |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 5760 x 1440 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A3 (297 x 420mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Epson Premium Parlak Fotoğraf Kağıdı |
| Baskı Hızı (Siyah) | 29 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (6.1 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Epson Connect (iPrint & Email Print), Epson Creative Print App |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 479 mm |
| Derinlik | 370 mm |
| Yükseklik | 159 mm |
| Ağırlık | 8.5 kg |