Epson PLQ-30
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson PLQ-30 modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Epson PLQ-30 Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
| Ürün Serisi | Epson PLQ |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Kağıt Boyutu | 65 x 190 mm, 120 x 530 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Çok Katmanlı Kağıt, Dekont, Düz Kağıt, Hesap Cüzdanları, Zarf |
| Karakter Baskı Hızı | Hızlı Taslak 585 cps, Mektup Kalitesi 113 cps, Mektup Kalitesine Yakın 190 cps, Taslak 390 cps |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | İki Yönlü Paralel RS-232, USB 2.0 Tip-B, 10 Milyon Karakter Şerit Ömrü, 400 Milyon Vuruş Kafa Ömrü |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 384 mm |
| Derinlik | 280 mm |
| Yükseklik | 203 mm |
| Ağırlık | 8 kg |
| Renk Seçenekleri | Gri |