Epson SureColor SC-P700
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson SureColor SC-P700 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Epson SureColor SC-P700 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 12.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Epson SureColor |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 5760 x 1440 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A3 (297 x 420mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (4.3 İnç) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Epson Connect (iPrint & Email Print), Google Cloud Print |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 3.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 515 mm |
| Derinlik | 368 mm |
| Yükseklik | 185 mm |
| Ağırlık | 12.6 kg |