Epson WorkForce Pro WF M5298DW
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı34.00 sf/dk
Kağıt Girişi251 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson WorkForce Pro WF M5298DW modeli özellikle kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Epson WorkForce Pro WF M5298DW Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 251 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 14 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Epson WorkForce Pro |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Antetli, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Arşiv, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 4.8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 34 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (6.1 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Epson Connect (iPrint & Email Print), Google Cloud Print |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 251 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 425 mm |
| Derinlik | 508 mm |
| Yükseklik | 290 mm |
| Ağırlık | 14 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |