HP Color Laserjet CP1215
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı24.00 sf/dk
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Color Laserjet CP1215 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar için uygundur.
HP Color Laserjet CP1215 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- 30 sf/dk renkli baskı hızı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 17.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Color LaserJet |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 12 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 24 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 30 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| İşlemci | 233 mhz |
| Bellek | 64 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 399 mm |
| Derinlik | 452 mm |
| Yükseklik | 254 mm |
| Ağırlık | 17.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |