HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M578C
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı38.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M578C modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M578C Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 38 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 38 sf/dk renkli baskı hızı
- 1250 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 38.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Color LaserJet Enterprise |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Asetat, Bond, Delikli Kağıt, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Hafif Kağıt, Orta Kalın, Pürüzlü, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7.9 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 38 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 38 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (20.3 cm) |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 1250 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | 216 x 356 |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 100 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 482 mm |
| Derinlik | 504 mm |
| Yükseklik | 583 mm |
| Ağırlık | 38.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |