HP Color LaserJet Enterprise M555DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı38.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Color LaserJet Enterprise M555DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
HP Color LaserJet Enterprise M555DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- 38 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 38 sf/dk renkli baskı hızı
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 27.5 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Color LaserJet Enterprise |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Asetat, Bond, Delikli Kağıt, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Hafif Kağıt, Ön Baskılı, Parlak Kağıt, Pürüzlü, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7.6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 38 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 38 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, HP ePrint |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 1024 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 458 mm |
| Derinlik | 479 mm |
| Yükseklik | 380 mm |
| Ağırlık | 27.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |