HP Color LaserJet Enterprise M653DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı56.00 sf/dk
Kağıt Girişi650 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Color LaserJet Enterprise M653DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
HP Color LaserJet Enterprise M653DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 56 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 56 sf/dk renkli baskı hızı
- 650 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 3072 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 31.3 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Color LaserJet Enterprise |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 5.7 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 56 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 56 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (4.3 İnç), Hareketli |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 650 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 3072 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Android |
| Diğer Özellikler | USB Girişi, 2 Adet USB Host |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 510 mm |
| Derinlik | 458 mm |
| Yükseklik | 510 mm |
| Ağırlık | 31.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |