HP Color LaserJet Pro M252DW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı18.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Color LaserJet Pro M252DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
HP Color LaserJet Pro M252DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 18 sf/dk renkli baskı hızı
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 18 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 14.2 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Color LaserJet Pro |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 11.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 13 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 18 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | NFC |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 392 mm |
| Derinlik | 417 mm |
| Yükseklik | 236 mm |
| Ağırlık | 14.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |