HP Envy 6022
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Envy 6022 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
HP Envy 6022 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 17 sf/dk renkli baskı hızı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | HP Envy |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Hafif Kağıt, HP Fotoğraf Kağıtları, HP Mat Broşür veya Profesyonel Kağıt, HP Mat Sunum Kağıdı |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 18 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 21 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 17 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, HP Smart Uygulaması, Mopria (Android) |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | 215 x 297 |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 432 mm |
| Derinlik | 511 mm |
| Yükseklik | 132 mm |
| Ağırlık | 5.22 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |