HP LaserJet Enterprise M528dn
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı43.00 sf/dk
Kağıt Girişi650 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP LaserJet Enterprise M528dn modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
HP LaserJet Enterprise M528dn Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 43 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 650 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1250 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 21.41 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP LaserJet Enterprise |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 212 x 352 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 45 - 200 g/m2 (ADF), 60 - 199 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 13 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 43 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (20.3 cm), Ayarlanabilir Açılı & Dönebilir |
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 650 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 1250 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Tümü |
| Diğer Özellikler | 2 Adet USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 dpi dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 100 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 482 mm |
| Derinlik | 496 mm |
| Yükseklik | 497 mm |
| Ağırlık | 21.41 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |