HP LaserJet Pro M402d
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı38.00 sf/dk
Kağıt Girişi350 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP LaserJet Pro M402d modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
HP LaserJet Pro M402d Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 38 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 350 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP LaserJet Pro |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.4 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 38 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 350 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix, Windows Server, Android, iOS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 381 mm |
| Derinlik | 357 mm |
| Yükseklik | 216 mm |
| Ağırlık | 8.58 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |