HP Neverstop Laser MFP 1200n
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Neverstop Laser MFP 1200n modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
HP Neverstop Laser MFP 1200n Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP Neverstop Laser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Bono/Çek, Düz Kağıt, Etiket, İnce Kağıt, Kalın Kağıt, Zarf, 60 - 120 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 500 mhz |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
| Diğer Özellikler | HP Otomatik Açılma/Kapanma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM
| Genişlik | 380.5 mm |
| Derinlik | 293.4 mm |
| Yükseklik | 287 mm |
| Ağırlık | 8.71 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |