HP OfficeJet 4500
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı28.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP OfficeJet 4500 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
HP OfficeJet 4500 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- 22 sf/dk renkli baskı hızı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | HP OfficeJet |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 4 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 28 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 64 mb |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 20 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 433 mm |
| Derinlik | 401 mm |
| Yükseklik | 216 mm |
| Ağırlık | 5.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |