HP OfficeJet Pro 8210
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP OfficeJet Pro 8210 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
HP OfficeJet Pro 8210 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 18 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | HP OfficeJet Pro |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 496 mm |
| Derinlik | 420 mm |
| Yükseklik | 203 mm |
| Ağırlık | 8.62 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |