HP Smart Tank 500
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı11.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Smart Tank 500 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
HP Smart Tank 500 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 11 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | HP Smart Tank |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Broşür, Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kalın Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 21 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 11 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 5 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5.08 cm) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 447 mm |
| Derinlik | 373 mm |
| Yükseklik | 158 mm |
| Ağırlık | 5.14 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |