HP Smart Tank 675
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP Smart Tank 675 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
HP Smart Tank 675 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | HP Smart Tank |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Broşür, Düz Kağıt, Inkjet Kağıt, Mat Kağıt, Parlak Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 15 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 18 sn |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, HP Smart Uygulaması, Mopria (Android) |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| Diğer Özellikler | Bluetooth, USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
TASARIM
| Genişlik | 427 mm |
| Derinlik | 364 mm |
| Yükseklik | 198 mm |
| Ağırlık | 6.4 kg |