Kodak Mini PM-210
Baskı TekniğiD2T2
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Kodak Mini PM-210 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Kodak Mini PM-210 Avantajları
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Kartuşlu yapı uzun vadede daha yüksek maliyet oluşturabilir
- 238 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotoğraf Yazıcı |
| Baskı Tekniği | D2T2 |
| Ürün Serisi | Kodak Mini |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 12.7 x 20.3 mm |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, NFC |
| İşletim Sistemi Desteği | Android, iOS |
| Diğer Özellikler | Dahili Lityum-İon Pil (620mAh) |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 152.8 mm |
| Derinlik | 76.1 mm |
| Yükseklik | 24 mm |
| Ağırlık | 238 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah, Altın |