Kyocera Ecosys M6230CIDN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiOpsiyonel
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı30.00 sf/dk
Kağıt Girişi1850 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Kyocera Ecosys M6230CIDN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Kyocera Ecosys M6230CIDN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 30 sf/dk renkli baskı hızı
- 1850 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Kyocera Ecosys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Fotoğraf Kağıdı |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 30 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 30 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (7 İnç) |
| Wi-Fi | Opsiyonel |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | KYOCERA Mobile Print |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 1850 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 475 mm |
| Derinlik | 558 mm |
| Yükseklik | 616 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |