Kyocera TASKalfa 4021i
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı40.00 sf/dk
Kağıt Girişi1500 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Kyocera TASKalfa 4021i modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Kyocera TASKalfa 4021i Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 40 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 1500 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Kyocera TASKalfa |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 4.2 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sf/dk |
| A3 Baskı Hızı (Siyah) | 21 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 1500 sayfa |
| İşlemci | 1000 mhz |
| Bellek | 2048 mb |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 300 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 683 mm |
| Yükseklik | 696 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gri |