Kyocera TASKalfa 4053ci
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı40.00 sf/dk
Kağıt Girişi7150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Kyocera TASKalfa 4053ci modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Kyocera TASKalfa 4053ci Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 40 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 7150 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 4096 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- 95 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Kyocera TASKalfa |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A6 (105 x 148mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.1 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sf/dk |
| A3 Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.1 İnç) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 7150 sayfa |
| Bellek | 4096 mb |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 300 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 602 mm |
| Derinlik | 665 mm |
| Yükseklik | 790 mm |
| Ağırlık | 95 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gri |