Lexmark CS510DE
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı30.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark CS510DE modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Lexmark CS510DE Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 30 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 20.9 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark CS |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Stok Kartı |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 30 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 30 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.9 cm) |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 306 mm |
| Derinlik | 442 mm |
| Yükseklik | 407 mm |
| Ağırlık | 20.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |