Lexmark CS720DE
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı38.00 sf/dk
Kağıt Girişi650 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark CS720DE modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Lexmark CS720DE Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 38 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 38 sf/dk renkli baskı hızı
- 650 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 36.3 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark CS |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 60 - 218 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 6.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 38 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 38 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 3 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.9 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 650 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, IBM AIX, Citrix, Novell Open Enterprise Server, Solaris, Solaris SPARC, Windows Enterprise |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 475 mm |
| Derinlik | 499 mm |
| Yükseklik | 417 mm |
| Ağırlık | 36.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |