Lexmark CS725DE
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı47.00 sf/dk
Kağıt Girişi650 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark CS725DE modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Lexmark CS725DE Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 47 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 47 sf/dk renkli baskı hızı
- 650 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 36.3 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark CS |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 5.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 47 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 47 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.9 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 650 sayfa |
| Bellek | 1024 mb |
| Diğer Özellikler | Kart Okuyucu, USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 475 mm |
| Derinlik | 499 mm |
| Yükseklik | 417 mm |
| Ağırlık | 36.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |