Lexmark CS820DE
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark CS820DE modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Lexmark CS820DE Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 57 sf/dk renkli baskı hızı
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 62.3 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark CS |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Banner, Düz Kağıt, Etiket, Polyester, Stok Kartı, Vinil Etiket, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7 sn |
| Baskı Hızı (Renkli) | 57 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (10.9 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 1024 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 558 mm |
| Derinlik | 522 mm |
| Yükseklik | 535 mm |
| Ağırlık | 62.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |