Lexmark CX622ADE
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı37.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark CX622ADE modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Lexmark CX622ADE Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 37 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark CX |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 37 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (4.3 İnç) |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 2048 mb |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 462 mm |
| Derinlik | 442 mm |
| Yükseklik | 588 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |