Lexmark Genesis S815
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark Genesis S815 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Lexmark Genesis S815 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 33 sf/dk renkli baskı hızı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark Genesis |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt |
| Baskı Hızı (Renkli) | 33 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (4.3 İnç) |
| Ethernet | Var |
| Bellek | 64 mb |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 420 mm |
| Derinlik | 386 mm |
| Yükseklik | 321 mm |
| Ağırlık | 11.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |