Oki ML4410
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Oki ML4410 modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Oki ML4410 Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
| Ürün Serisi | OKI ML |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 240 x 216 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Etiket, Kart, Sürekli Kağıt, Sürekli Kopyalama Kağıdı, Zarf |
| Karakter Baskı Hızı | Normal Hız 800 cps, Orta Kalite 200 cps, Yüksek Hızlı Taslak 1066 cps |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Windows Server |
| Diğer Özellikler | 9 Pinli Yazıcı Kafası |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 768 mm |
| Derinlik | 385 mm |
| Yükseklik | 358 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |