Oki ML5720 ECO
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi1 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Oki ML5720 ECO modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Oki ML5720 ECO Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 1 sayfa kağıt kapasitesi sık kağıt yükleme gerektirebilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
| Ürün Serisi | OKI ML |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 240 x 216 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 76 x 558 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Alttan Çekmeli Besleme (Azami 0.48 mm), Etiket, Kart, Sürekli Kağıt, Tekli Kağıt, Zarf, 7 Kopyalı Kağıt (Azami 0.36 mm) |
| Karakter Baskı Hızı | Hızlı Taslak 600 cps, Mektup Kalitesi 113 cps, Süper Hızlı Taslak 700 cps, Taslak 450 cps |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 1 sayfa |
| Diğer Özellikler | 8 Milyon Karakter Şerit Ömrü, 400 Milyon Vuruş Kafa Ömrü |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 438 mm |
| Derinlik | 375 mm |
| Yükseklik | 191 mm |
| Ağırlık | 7.50 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |