Oki ML5791 Eco
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi1 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Oki ML5791 Eco modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Oki ML5791 Eco Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 1 sayfa kağıt kapasitesi sık kağıt yükleme gerektirebilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
| Ürün Serisi | OKI ML |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 360 x 360 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 76 x 254 mm, 76 x 558 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Etiket, Sayfa Kağıt, Sürekli Kağıt, Sürekli Kopyalama Kağıdı, Zarf |
| Karakter Baskı Hızı | Hızlı Taslak 360 cps, Mektup 120 cps, Yüksek Hızlı Taslak 576 pcs, 480 cps |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 1 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Windows Server |
| Diğer Özellikler | Çift & Tek Yönlü Baskı, 24 Pinli |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 592 mm |
| Derinlik | 375 mm |
| Yükseklik | 191 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |