Oki ML6300FB-SC
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Oki ML6300FB-SC modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Oki ML6300FB-SC Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
| Ürün Serisi | OKI ML |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Kağıt Boyutu | 76 x 304 mm, 76 x 355 mm |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Etiket, Sayfa Kağıt, Sürekli Kağıt, Sürekli Kopyalama Kağıdı, Zarf |
| Karakter Baskı Hızı | Normal Hız 300 cps, yüksek Hızlı Taslak 400 cps, Zarf Kalitesi 100 cps |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 425 mm |
| Derinlik | 255 mm |
| Yükseklik | 210 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |