Oki Pro7411WT
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli (Beyaz Dahil)
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı36.00 sf/dk
Kağıt Girişi630 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Oki Pro7411WT modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Oki Pro7411WT Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 36 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 34 sf/dk renkli baskı hızı
- 630 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 28 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | OKI Pro |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli (Beyaz Dahil) |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 9 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 36 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 34 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 630 sayfa |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 546 mm |
| Yükseklik | 389 mm |
| Ağırlık | 28 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |