Axen AX43DIL540
43
12.414 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Axen AX43DIL540 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıSPDIF
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiwebOS
RAM1 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)55 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.3 W