Axen AX43FMLN-W02S
43
10.223 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
06-05-2026 10.223 TL
Axen AX43FMLN-W02S Satıcı Fiyatları
Axen AX43FMLN-W02S 43'' Full HD webOS LED TV En Ucuz Satıcı: TeknoevMarket
10.223 TL Ücretsiz Kargo 59 dk önce
AXEN 43'' AX43FMLN-W02S 43'' FHD webOS 2.0S D-DUAL LE Satıcı: Teknoev Market
10.340 TL Ücretsiz Kargo 42 dk önce
11.000 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
İlk Fiyat 10.223 TL
Güncel Fiyat 10.223 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Axen AX43FMLN-W02S Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriDual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıSPDIF
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Akıllı Etkileşim (Uyumlu)Var
Ses Tanıma (Uyumlu)Var
Hareket (Uyumlu)Var
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuWebOS 23
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
Tüketim (Bekleme Modu)0.4 W