Axen AX43QMN540SC-S
52
10.591 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Axen AX43QMN540SC-S Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriQLED with Quantum Dot, Quantum Dot Display
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıSPDIF
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Hareket ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuWebOS 23
RAM1.5 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)970 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)610 mm
TV Derinliği (Ayaklı)210 mm