Finlux 43FX720FA
41
12.275 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Çıkış Yılı2021
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRBelirtilmemiş
Bu TV kimler için uygun?
Finlux 43FX720FA Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)1920x1080 @ 60 Hz
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
PC Girişi (VGA)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store, Web Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 9.0 (Pie)
ENERJİ ve TASARIM
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriAkıllı Enerji Tasarrufu Sistemi, Otomatik Kapanma
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)973 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)629 mm
TV Derinliği (Ayaklı)242 mm
TV Genişliği (Ayaksız)973 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)567 mm